چشم انداز و ماموریت

 ماموریت

شرکت کانی مس به عنوان یکی از شرکت‌های وابسته به صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس جمهوري اسلامي ايران، وظیفه اصلی خود را خدمت به توسعه و استقلال صنعتي كشور مي‌داند و بر پايه اين وظیفه فراهم نمودن زمينه و ساز وكارهاي لازم برای اجرای پروژه ­های صنعتی و معدنی در ابعاد مختلف را در برنامه راهبردی خود قرار داده ­است.

شرکت کانی مس، به عنوان شرکتی مولد، ماموریت دارد که با مدیریت پویا و کارآمد منابع انسانی خود، در صنایع مستعد بالاخص صنعت مس به اجرای قرارداد‌هایEPC، مهندسی مشاور و مدیریت پیمان با کیفیتی سرآمد بپردازد. فعالیت شرکت در حوزه ­های اکتشاف و بهره ­برداری از معادن، توسعه‌ی واحدهای تولیدی و اقتصادی تابعه و سرمایه ­گذاری در بخش مسکن نیز بر پایه‌ی رهبری منابع انسانی خلاق از دیگر ماموریت­ های شرکت کانی مس می‌باشد.


چشم انداز


شرکت کانی مس، شرکتی است دانش محور و ارزش‌آفرین که در خلق و ایجاد فضاهای پایدار کسب و کار در صنایع مستعد و مورد هدف، پیشگام می‌باشد و سرآمدی در اجرای کامل پروژه­ های صنعتی و معدنی در سطح کشور و منطقه و همچنین تبدیل شدن به برندی درخشان در این زمینه را از آرمان های برنامه راهبردی ده ساله خود می‌داند. 
موقعیت شرکت

اطلاعات تماس

نشانی : خیابان بخارست،خیابان ششم، پلاک 32

روابط عمومی : 2184335218-0098

ایمیل : info@canymes.ir

پیوند ها

2015© تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به کانی مس میباشد

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط راهبر